Menu

+38(097)992-64-41

Пошук турів

ГлавнаяПошук турів
ГлавнаяПошук турів

Перед тим як відправитися на заслужений відпочинок, кожен турист переглядає сотні сторінок інформації в інтернеті. Під пильний контроль потрапляє опис курортів, країн, готелів, розташування і сервіс на місці. Характеристик дійсно предостатньо, все дуже добре враховувати при плануванні майбутньої поїздки. Особливо чудово, якщо в планах канікули всієї родини, з маленькими дітьми.

Онлайн пошук туру в турагентстві Ліберті Тур Київ

Щоб залишатися в курсі динамічних характеристик туристичного ринку потрібно не багато. Ми радимо, попередньо ознайомитися з цінами на тури в підборі онлайн по всим туроператорам України на нашому сайті. Це стосується основних, популярних країн, наприклад: Єгипет, Туреччина, Кіпр, Туніс, ОАЕ, Таїланд, Іспанія, Греція, Шрі-Ланка та інші. Поінформованість в цінах на путівки дасть можливість раціонально спланувати бюджет поїздки. Особливо це важливо, якщо потрібно зрозуміти скільки відкласти на відпочинок, якщо ви плануєте поїздку заздалегідь. Щоб не тішити себе ілюзіями про дорожнечу або навпаки про супер дешеву відпустку, потрібно заздалегідь прикинути порядок цифр і витрат на канікули.

З нами все дуже зручно, на кожному етапі планування поїздки. Спочатку рекомендуємо подивитися вартість готелів від туроператорів в онлайн підборі самостійно. Після того як будуть, чіткі вимоги до розміщення, обрана країна або хоча б бюджет - наш менеджер допоможе визначити список найбільш підходящих варіантів по розміщенню. З огляду на рекомендації фахівця, буде дуже просто зробити вибір з кількох, найкращих пропозицій за умовами, сервісу і звичайно ж вартості тур путівки на двох або навіть на всю сім'ю.

Як знайти путівку самостійно?

Що б зробити перший крок назустріч, подивіться наш онлайн пошук турів, заповнюючи такі важливі критерії, їх вказуємо у відповідних полях:

  • країна, курорт або навіть готель, куди хочеться поїхати;
  • визначаємо дати початку, відправлення, вильоту в поїздку (бажана кількість в межах 3-10 днів);
  • тривалість відпочинку (як стандарт - 7 ночей, при цьому можливо і більше, і менше)
  • кількість гостей одночасно проживають в номері (на двох, трьох, чотирьох);
  • часом істотно впливає на ціну фактор - харчування (досить тільки сніданки або все включено)

Наступним етапом буде безпосередньо перегляд, з градацією за вартістю. Однозначно не варто засмучуватися, якщо відповідних варіантів не знайшлося в підборі. Можна змінити дати вильоту, кількість днів або ж просто звернутися до менеджера по телефону.

Чому вигідно шукати тур путівку на відпочинок з нами

Свобода подорожей і раціонального змісту, породжує досконалість. Вибирай те що підходить саме для вас і близьких людей. А наша компанія допоможе в цьому:

  • Швидко і зручно. Простий і зрозумілий інтерфейс, актуальні ціни та доступність в будь-який час - ось чому з нами зручно вибирати.
  • Заощаджуємо бюджет. Безкоштовний пошук туру на нашому сайті, шукай скільки душа забажає - не буде потрібно витрачати гроші на доп. послуги, оплачуй тільки за турпакет: авіа, готель, трансфер і страховку.
  • Бонуси. Стань нашим постійним клієнтом і дізнавайся про знижки від готелів, авіакомпаній першим. Приємні сюрпризи гарантовані.

Не залежно від розміру вашого гаманця і смакових переваг - з нашим турагентством відпочити зможе кожен!