Menu

+38(097)992-64-41

ОАЕ

Гарячі путівки в ОАЕ - подорож в східну казку

фото oaеБлизький Схід з його колоритом, культурою і багатовіковою історією нікого не залишить байдужим. Він вабить, привертає і змушує повертатися до нього знову і знову. Об'єднані Арабські Емірати це симбіоз найдавнішої цивілізації, сучасних технологій, високого сервісу і все це в декількох годинах льоту від Києва.

Найчастіше тури в ОАЕ поділяються за курортами - еміратами. Іноді, об'єднуючи або комбінуючи відвідування декількох курортів, такий формат найбільш популярний і зручний для активних туристів.

ОАЕ - що подивитися на морі та в місті?

Кожен гарячий тур в ОАЕ дає можливість туристам максимально урізноманітнити свою відпустку, поєднавши приємне з корисним:

  • познайомитися з торгівлею і ринком Близького Сходу - для любителів шопінгу;
  • побачити і захопитися чудесами сучасної архітектури - найвищі хмарочоси світу Бурдж Халіфа і Princess Tower;
  • відвідати історичні пам'ятки (мечеті і палаци) - мечеть шейха Заїда;
  • отримати і оцінити кращий в світі сервіс в готельних комплексах.

Вчасно непродані тури, відмовні, стокові стають гарячими і дозволяють заощадити багатьом туристам до 20-30% вартості. Відпочинок в ОАЕ для гостей з України це відмінний спосіб за помірні гроші отримати продукт преміум класу. Арабські емірати відвідують клієнти з усього світу і кількість туристів зростає з року в рік, чим і обумовлюється сезонні перепади ціни.
Підписавшись на розсилку від турагенства Ліберті Тур, Ви гарантовано отримаєте свій гарячий тур в ОАЕ. Зможете замовити кращу пропозицію за найвигіднішою ціною! Вам залишиться тільки зібрати валізи і мчати в шлях нових пригод.

Емірати - оазис посеред пустелі чекаємо на канікули.

Відпочинок в ОАЕ доступний нашим туристам цілий рік. Однак найкращий, комфортний по температурі, період з жовтня по квітень. В цей час термометри показують 25-30 градусів. За останній час інфраструктура Еміратів зробила крок далеко вперед у своєму розвитку і дозволяє людині максимально комфортно переносити температури навколишньої пустелі, адже показники влітку досить високі.

Феєрія розваг по гарячій путівці в ОАЕ вабить кожного з нас

Є речі, які пропонують мандрівникові тільки в Еміратах. Ви просто зобов'язані це спробувати, відвідати:

  • співаючі фонтани - прекрасний танець світла і води;
  • прогулянки на верблюдах, вічних супутниках бедуїнів;
  • Бурдж-Халіфа - рукотворна вершина світу - підйом на найвищий хмарочос на Землі;
  • сафарі по пустельних дюнах на швидких позашляховиках забезпечить вам масу гострих вражень і спогадів.

Найвищий рівень сервісу в Об'єднаних Арабських Еміратах є звичайним, середньостатистичним явищем. Готельні комплекси влаштовані так, що клієнт може провести два тижні відпустки взагалі не покидаючи територію. Всі необхідні зручності, розваги доступні в самому комплексі на все включено.

Східний ринок - справа тонка

Який же східний ринок без торгівлі? Не торгуючись, покупець практично ображає продавця! Арабські продавці завжди готові до торгу - запам'ятайте, це може заощадити вам до 80% коштів. У магазинах, звичайно, ситуація складніша, але і там можна потрапити на великі знижки і вигідно придбати річ або предмет високої якості.

Туристи, що полюють на гарячі тури в Емірати мають реальну можливість отримати цікаву, вигідну по грошах, пропозицію. Вам потрібно лише вибрати дати відпустки - інше ми підготуємо!

Багатовікова історія Сходу, сучасний сервіс, помножені на чудеса архітектури - все це дає можливість отримання першокласного відпочинку, при мінімальній вартості! Всі організаційні питання і підбір туру бере на себе турагентство Ліберті Тур, клієнту залишається тільки прийняття рішення - і вперед!

Здійснити кращий відпочинок у вашому житті по гарячій путівці, Вам допоможе - Liberty Tour!