Menu

+38(097)992-64-41

Іспанія

ГлавнаяІспанія
ГлавнаяІспанія

Для всіх і кожного - гарячі тури в Іспанію

foto spaine flagЩо необхідно розуміти, рухаючись в край ласкавого моря і спекотної кориди.

Іспанія комбінує нестримний характер вируючого берега Середземномор'я з неповторною атмосферою старих мегаполісів, заповнених духом стародавньої історії. Дешевий тур до Іспанії з Києва - це всього лише 2 години перельоту до колиски Старого світу.

Схильні розвідати різнобарвну, радісну, інноваційну, гарячу, комфортну європейську столицю екскурсійного та пляжного відпочинку? Підбирайте гарячі тури в Іспанію, вартість канікул вашої мрії, обійдеться дешевше найсміливіших припущень.

Земля автентичної культури і справжнього європейського обслуговування. Іспанія дійсно притягує - на місцевості поблизу 30 туристичних областей, будь-яка дає неповторну обстановку розваг, незвичайних веселощів, має неповторні властивості.

А якому відпочиноку в Іспанії віддаєте перевагу Ви?

  • Тенерифе — розкошувати під ніжним сонцем, роз'їжджати на яхтах, занурюватися з аквалангом;
  • Мадрид — танцювати фламенко і відвідувати кориду;
  • Барселона — ходити по древнім кварталам і дивуватися комбінації культур, відтвореної в архітектурі;
  • Майорка — веселитися сім'єю з дітьми в незліченних парках атракціонів і валятися на самому м'якому і білому піску в країні, вивчати оригінальні печери;
  • Коста-Дорада — танцювати ночі до ранку, а в денний час плескатися в морі, підкорювати хвилю на серфі, навчатися парасейлінгу;
  • Коста-Брава — впиватися морем, а в проміжках відвідувати сусідні міста оглядаючи пам'ятки, наприклад, галерею Сальвадора Далі або Храм Святого Сімейства.

Місцевість дуже красива в літній сезон. Спекотні місяці тут позначають найбільше скупчення мандрівників з усіх куточків. Горящих путівок до Іспанії з Києва на літні канікули багато - оператори зазвичай дають чимало різних турів, що не завжди розпродуються своєчасно.

Махнути можна і в іншу пору року - в зимовий час і навесні відмінно на Канарських островах. Викладіть менеджеру побажання для відпустки, і гарантовано отримаєте підбір хороших варіантів по особистим критеріям.

Допоможемо не розгубитися в полі пропозицій

Відпочинок в Іспанії на двох можна здійснити не вилазячи за межі, навіть маленького бюджету. Палаюча путівка в Іспанію вийде від 250 за одного в пристойний номер на weekend. З нами можна знайти підходящий варіант по акції раннє бронювання, за кілька місяців або ж гарячу перед вильотом "сьогодні на завтра".

Не забувайте, що «категорії» готелів - відрізняються від подібних в Туреччині або Єгипті. Європейська система вимоглива - тут працюють єдині стандарти оцінок. Хоч категорія і 2-3 *, але вона гарантує непогані умови розміщення: комфортні номери, славне обслуговування, наявність басейну.