Menu

+38(097)992-64-41

Греція

ГлавнаяГреція
ГлавнаяГреція

Тури в Грецію - колиска європейської культури

greece fotoЦей край знаменитий найбільшими пам'ятниками Античності. Відвідати Грецію лише для того, щоб поглянути в очі Вічності. Однак ця земля також приваблива морськими пейзажами, гірськими панорамами і чудовим готельним сервісом. Прямо зараз вибирайте гарячі тури в Грецію, щоб опинитися з дітьми в краях відпочинку та пригод!

Хвилі п'яти морів, залиті сонцем

На благодатні землі, купуючи путівки до Греції з України, прибуває з кожним роком все більше і більше туристів. Адже кожному допитливому мандрівнику хочеться побувати в краю, що омивається Середземним, Егейським, Іонічним, Критським і фракійські морями. Тим більше що турагентство Liberty Tour пропонує подорожуючим парам скористатися системою "Все включено". Ціна відмінного сервісу цілком доступна, так що купувати гарячі путівки до Греції на двох від туріфірми Ліберті Тур дуже вигідно.

Земля, яка притягує на відпочинок в Греції

Що може захопити туристів? Якщо ви запланували канікули в Греції, то захочете оглянути масу пам'яток, побувати на всіх пляжах, оцінити різноманітність національної кухні. Однак за одну поїздку пізнати "курортну" Грецію навряд чи вдасться.

Наступний раз, коли ви обов'язково сюди повернетесь, отримаєте задоволення від відпочинку в Греції зовсім в інших місцях. Головне, ціна дозволяє.

Обов'язкові побажання туриста в Греції перед поїздкою:

 • Ступити на білосніжний вапняний пісок пляжу Бусулас (п-ів Халкідікі). Позасмагати на ньому - невимовне задоволення;
 • Сфотографуватися. Адже пейзажі тут казкові;
 • Запастися знаменитою оливковою олією;
 • Пізнати смак справжнього грецького салату і оцінити сардини-гриль. Рибу тільки-тільки дістали з моря;
 • Поглянути своїми очима на микенскі гробниці древніх царів;
 • Оглянути з яхти панораму з сотень грецьких островів;
 • Відвідати один з чудових монастирів, висловити потаємні побажання, у святині для всіх православних - гори Афон;

Вирушати зручніше на відпочинок в Греції з Києва, Одеси чи Дніпра - переліт триває всього 2,5 години.

Острів Крит - цілитель тіла і душі

Подбайте про себе самі, купіть гарячий тур до Греції онлайн. Вона породила неймовірні задоволення багатьох SPA-процедур і таласотерапії. Відвідайте Крит - найбільший грецький острів. Тут гостям пропонуються оздоровчі програми, що показують приголомшливі результати:

 • масажі;
 • водолікування;
 • грязелікування;
 • обгортання.

Усюди сліди історії, кожен камінь просякнутий легендами. Досить згадати хоча б про лабіринти Мінотавра.

Санторіні - острівний рай для молодят

Любителі романтичних подорожей вибирають Санторіні. Гарячі путівки до Греції саме на цей острів замовляють частіше молоді люди, які не можуть жити один без одного.

Проводяться такі весільні церемонії, яким потім позаздрять всі знайомі. На острів Санторіні закохані пари прибувають з усього світу, щоб поклястися у вірності саме тут.

Недорого замовити путівку до Греції може кожен!

Популярність грецьких курортів зростає, підвищується конкуренція, а це на руку туристам. Туроператор пропонує вигідні умови, на гарячі путівки встановлює бюджетні ціни.

Оформити мрію просто

Мрії про подорожі можна реалізувати лише за 10 хвилин. На сайті використовується автоматичний пошук по всіх туроператорах України, постійно вивчаються пропозиції. У підборі туру вказуються:

 • пункт відправлення (з Києва);
 • на скільки ночей;
 • чисельність туристів.
 • вибирається готель по "зірках" (можна врахувати тип харчування, бронюються місця)

Всі ці дії, займуть якихось пів години часу і турпакет готовий. Можна сидячи вдома знайти оптимальний варіант.

Далі очікуєте кур'єра, який доставить документи або відразу отримуєте на електронну пошту. Збираєте валізи для подорожі в світ легенд, краси і комфорту!

Персональний менеджер турагентства простежить, щоб ви відпочили бездоганно. Турбуватися ні про збір документів, перельоти, трансфер не варто. Якщо буде потрібно, ми завжди на зв'язку!