Menu

+38(097)992-64-41

PortAventura World - відкривайте двері в світ казки!

ГлавнаяБлогПодорожіPortAventura World - відкривайте двері в світ казки!
ГлавнаяБлогПодорожіPortAventura World - відкривайте двері в світ казки!
Порт Авентура ждет гостей

Де ж вхід в дивовижний світ казок? Можливо, пошукати в шафі - як вхід в Нарнію? Або на вокзалі, виглядаючи платформу 9 і ¾? Або знайти чарівну лампу, де тисячоліттями жив джин?

Можна, звичайно, і так, але ми знайшли набагато простіший спосіб! Вам просто потрібно відправитися в PortAventura World - до одного з найвідоміших парків атракціонів в світі.

Тим більше що відвідати сюди дуже багато причин!

Найважливіший з них - PortAventura World святкує 25 років!

О так! Уже чверть століття цей парк дарує неймовірні враження, і, звичайно, це буде дуже масштабне святкування! Тому готуйтеся!

PortAventura World

PortAventura - місце, яке обов'язково має бути в списку must visit для всіх, хто подорожує Іспанією. Більш того - він може стати основною причиною візиту в цю країну!

 • Парк розташований на красивому узбережжі Коста-Дорада, всього за 1:00 їзди від Барселони, на березі Середземного моря.
 • Він вважається одним з найбільших готельно-розважальних комплексів Середземномор'я.
 • Тут є три тематичних парку і шість різних зон, ресторанчики і магазини, п'ять готелів 4 * і один 5 *, конференц-центр, три неймовірні поля для гольфу і Beach Club з прямим доступом на пляж. Як вам?

Звичайно, до такого великого свята парк приготував багато цікавого, і вже з 27 березня вас чекає насичена програма, спеціальні заходи і особливе тематичне оформлення.

 • Щоб відзначити ювілей, комплекс підготував ряд крутих подій, таких як Easter Celebration - перше святкування Великодня в парку. Тут буде і встановлення рекорду у створенні найбільшого пасхального яйця, і пошук великодніх подарочков разом з кроликом, і ще багато чого, що дозволить повною мірою відчути дух свята.
 • Персонаж Shrek почне відігравати помітну роль і стане практично особою сезону завдяки власним шоу і зустрічам з відвідувачами в рамках meet & greet. Одна з перших новинок - його шоу в театрі Temple Màgic, розташованому в легендарній зоні China. Воно відтворює світ знаменитого і забавного зеленого огра в сценах, що відбуваються, наприклад, на болоті, де він живе.
 • Сімейство героїв SésamoAventura поповниться новим персонажем: тепер частиною веселій компанії стане Oscar The Grouch.
 • Легендарне шоу FiestAventura, яке проходить кожну ніч на озері в Mediterrània, поповниться новими елементами і спецефектами. Також на озері відбудеться прем'єра Day Water Show, оригінального шоу із застосуванням великої кількості піротехніки і спецефектів, а також приголомшливою водної хореографією від майстрів гідроциклів і флайборд.

І це тільки частина розваг і свят, які вас тут чекають!

Нагадаємо вам, що Іспанія з надійним туроператором Join UP! це:

 • Зручна польотна програма:

В Барселону з Києва: середа і субота - круглий рік, починаючи з 27.05.2019 - додаємо понеділок і п'ятницю.
В Барселону з Одеси, Харкова та Запоріжжя: починаючи з 25.05.2019 - два рази на тиждень - в середу і суботу.
На Тенеріфе з Києва: з 26.04.2019 - два рази на тиждень - у вівторок і п'ятницю.
На Майорку: з 02.06.2019 - два рази на тиждень у середу та неділю.

 • Ваші улюблені курорти: Тенеріфе, Майорка, Барселона, Коста-Брава, Коста-Дорада ... Просто вибирайте!
 • Великий вибір готелів.
 • Цікаві екскурсійні тури.